Araç Kamerası

 

Araç kamerası artan trafik yoğunluğu ve trafikde yaşanan olaylar neticesinde bireysel araç kamerası veya ticari araç kamerası olsun kesinlikle kullanılması gereken bir güvenlik tedbiridir.

Bireysel araçlarda aracın gidiş istikametini görmenin yanı sıra arka tarafı da görebilecek özellik de araç kameraları mevcuttur. Bu kameralar aynı zamanda geri manevralar için geri görüş kamera sistemi olarak da kullanılabilinir. Bazı modellerde aracı geri vitese takınca otomatik bir şekilde arka kamera ekrana gelir manevra kolaylığı sağlar. Araç içerisindeki konuşmaları kayıt altına alan modeller vardır. Bu kameraların çakmaklık üzerinden enerji alanları ilk etapta mantıklı görünse de kullanım rahatlığı açısından çok mantıklı değildir.

Ticari araçlar için personel çalıştığından aracı, aracın içerisindeki malı ve sürücüyü kontrol altına almak için kullanılır. yüksek çözünürlük lü uzaktan seyretme imkanı sağlayan bu araç kamera sistemleri günümüz de kamyon, kamyonet, otobüs, ticari taksi, dolmuş, mikser, tır, askeri araç gibi araçların tamamında kullanılmaktadır.

Araç kamerası net görüntüler alabilmesi özelliği ile yaşanan olaylar sonucu bizlere olayın oluş şeklinden sonuçlarına kadar fikir verir.

Hayat Elektronik ailesi olarak nitelikli personeli, kaliteli ürün gamı ve profesyonel hizmet anlayışı ile her daim hizmetinizdedir.

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim