Otobüs Kamera Sistemi
Kasım 24, 2019
by

Otobüs Kamera Sistemi

Otobüs kamera sistemleri uygun ürünler kullanılarak otobüs minibüs midibüs gibi araçların ön kısmını yolcu biniş kapısını sürücü bölümünü yolcu bölümünü arka kapı kısmını sağ ve sol bölgesindeki bagaj kısımlarını görecek şekilde dizayn edilebilinir. Yine aracın en arka kısmını yerleştirilecek yüksek çözünürlük lü ve gece görüşlü kamera ile geri manevralar için sürücüye büyük destek olması sağlanılır.

Yine otobüslerde bulunan internet sistemi sayesinde otobüsler uzaktan cep telefonundan veya bilgisayardan internet üzerinden seyredilebilinir. Kayıtlara ulaşılabilinir, sürücülerin yolcuların ve yol durumunun uzaktan kontrol edilmesi sağlanır.

 

 

Şehirler arası otobüslerde yeni model araçların aynaları üzerine yerleştirilecek gece görüşlü yüksek çözünürlüklü TSE belgelerine sahip su geçirmez kameralar yerleştirilerek bagaj ve bagaj alış veriş kısımları net bir şekilde görüntülenmektedir.

Bu sistem caydırıcılık özelliği ile sürücünün daha dikkatli olmasını sağlarken olabilecek olumsuz olayların da önüne geçilmesi ve olayın nasıl olduğu anlamında güvenlik güçlerine destek olması beklenmektedir.

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim