Hizmetler

HİZMETLER

Araç Kamera Sistemleri ve Araç Takip Sistemleri 

Takip etmek istediğiniz her nesnede her araçda her noktada ekonomik etkin çözümlerimiz ile her daim yanınızdayız. 

 

Araç takip sistemleri sayesinde araçlarınızın kasko, muayene, sigorta ve km takibi yapabilir, anlık olarak konum, kontak, hız, yakıt verilerine ulaşabilir, uzun süreli kayıt imkanı sayesinde geriye dönük kayıtlarına ulaşabilir, acil durumlarda araçlarınızı bloke edebilir, sonradan gelen trafik cezalarının kontrollerini yapabilir, ilave sensörler ile aracınızda takip istediğiniz tüm unsurları gözetim altına alabilirsiniz. 

 

Görüntülü Araç Takip Sistemleri

 

  Filo yönetim sistemleri üzerine  günümüzün teknolojilerini kullanarak; araç ve taşıdıklarının güvenliğinin sağlanması, iş yükünüzün elektronik sistemler ile azaltılması, daha verimli operasyonların yönetilmesi ve artan trafik yoğunluğu ile devlet tarafından da  mecburi kılınan araç takip sistemlerinin kameralar ile entegre edilerek daha kullanışlı hale getirilmesidir. Profesyonel çalışmalarımızı incelemek detaylı bilgi almak ister’misiniz?

 

Kişi ve Nesne Takip Sistemleri

Uzun süreli giden bataryaları sayesinde  çocuklarımızı, engelli bireyleri, makine ekipmanlarınız’ı, para çantalarınızı, evrak çantalarınızı, bilgisayarlarınızı, çelik kasalarınız gibi önemli eşyalarınızı sürekli takip edebilir. Olumsuz olaylara maruz kalma durumlarında ivedi bir şekilde ulaşma imkanı sağlarsınız. Maliyetleri düşünüldüğünde değerli eşyalarınız ile kıyas bile yapılamaz.  

 

Yakıt Takip Sistemleri

Artan yakıt maliyetleri ve büyüyen makine araç kullanımları nedeni ile ciddi gider olan yakıt maliyetlerinin kontrol edilmesi ve gereksiz kullanımların önüne geçilmesi amacı ile geliştirilmiş olan bu sistem birkaç değişik yöntemle kullanıcılarına yakıt giderlerinin ve gereksiz kullanımların önüne geçebilmektedir. Araç Takip sistemlerine entegre olarak yakıt takibi sunan bu sistem yine ilave sensörler yardımı ile yakıt çalınmalarının da önüne geçebilmektedir. Nakliye firmalarının ve taşımacılık sektörünün en büyük gideri olarak görünün yakıt giderlerinde gereksiz kullanımları ve çalınmaları engelleyen ve ortaya çıkaran teknolojinin getirmiş olduğu kullanışlı bir sistemdir. 

Isı ve Nem Takip Sistemleri 

Bazı özel alanlar vardır ki hastaneler, et kombineleri, soğuk hava depoları, soğuk hava araçları, ilaç depoları, hastaneler, server odaları, eczaneler, gıda reyonları ve depoları gibi;  ısı ve nemden etkilenecek ticari malların ve sistemlerin zarar görebileceği alanların tamamında kullanılabilir. Üzerindeki ekran sayesinde sürekli görüntülenerek takip yapılmasını sağlar yine GPS hatları sayesinde uzaktan takip edilebilir, alarm durumları oluşturularak olası tehlikeleri  hızlı bir şekilde haberdar eder ve çözüm sürecini hızlandırır. Tedbir aldırır, zaiyatların önüne geçer. 

Araç Kamera Sistemleri

Her anlamda güvenliğimizi sağlamak adına özel araçlarımızda sürüş güvenliğine dayalı yol kameraları, ticari araçlarımızda araçlarımızın güvenliği ve ticari mallarımızın güvenliği için araç  kamera sistemleri kurulumu yapmaktayız. Yol ve sürüş güvenliğine dayalı kamera sistemlerinde  full hd 1080p çözünürlüğünde sd karta kayıt yapan kameralar tercih edilmekte iken mobil dvr lı  profesyonel araç kamera sistemleri de ticari araçlar başta olmak üzere bir çok araçta kullanılmakta uzun süreli kayıt tutabilmekte ve gsm operatörleri üzerinden cep telefonundan ve bilgisayarınızdan sürekli izleme olanağı sunmaktadır.  Mobil dvr kamera sistemleri araç takip sistemleri ile entegre olarak görüntülü araç takip sistemi haline gelebilmektedir. 

 

Okul Taşıtı Kamera Sistemleri

İç işleri bakanlığı tarafından istenilen ve resmi gazetede yayınlanan genelgeye göre okul taşıtlarında aracın içini ve dışıını görecek şekilde 1 ay kayıt yapabilen mobil nvr lı kamera sistemleri takılma zorunluluğu getirilmiştir. Burda istenilen mobil nvr kayıt cihazının ıp tabanlı kameralar ile çalışması yüksek çözünürlük sunması ve uzaktan izleme olanağı ile gerektiğinde uzaktan seyredilebilmesi ön görülmüştür. Okul taşıtı kamera sitemlerinin yanı sıra aynı genelgede araçlarda koltuk sensörü, üç nokta emniyet kemeri ve bataryalı araç takip sistemi zorunluluğu da getirilmiştir. 

 

Koltuk Sensörü Sistemleri

Yeni çıkan servis araçları yönetmenliğine uygun koltuk sensörü; koltukta insan oturuyormu, koltuk boş mu, araç sürücüsü tarafından görülebilinir ve araçta birilerinin olup olmadığı sürücü tarafından bilinir. Sistem uygun maliyetli olup her türlü araca entegre edilebilinir.  Koltuk sensörlerimiz aracınızın orjinal döşemesine yerleştirileceği için aracınızda her hangi bir tahribat oluşturmaz. Kablosuz olma özelliği ile  Her marka okul taşıtına koltuk sensörü pratik bir şekilde uygulanabilir. Araç takip sistemine entegre olan bu sistem veli bilgilendirme sistemi olarak da kullanılabilinir.Tamamen yerli üretim.  Fiyat için arayınız.

 

 Kör Nokta Uyarı Sistemi

Artan trafik yoğunluğu ve insanların dikkatsizliği sonucu bazı trafik kazaları meydana gelmekte ve hem maddi hem manevi zararlar çekilmektedir. Özellikle büyük araç diye tabir ettiğimiz kamyon, tır, otobüs gibi kör noktası epeyce fazla olan araçlarda kör noktasına bir nesne girdiğinde erken uyarı sistemi ile sürücüsünü uyaran basit ama hayat kurtaran profesyonel bir sistemdir.

 

Topan ve online alış veriş için

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim