Kamyon Kamerası

Kamyon kamera sistemleri ile araçlarımızın ön camından yola doğru takılan araç kameraları ile gidiş istikameti ve yol durumu kayıt altına alınır. Kupa içerisine takılan kamyon kamerası ile sürücü davranışları kayıt altına alınır, istenilir ise kupa içerisine takılacak olan yüksek empedanslı mikrofon ile ses kayıtlarıda alınabilinir. Aracın Sağ aynası üzerine takılacak olan kamera ile aracın sağ yanı kasa kısmı tamamen görüntülenir ve kayıt altına alınır. Sol ayna üzerinden takılacak olan gece görüşlü araç kamerası  ile aracın sol yanı mazot deposu kasa kısmı komple görüntülenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bazı kamyon kamerası isteyen müşterilerimiz aracın en arka kısmını da görmek isteyebilir. Bu istek aracın arka kısmına takılan araç kamerası ile mümkün hale gelir ve hadde geri vites müşürüne entegre edilerek aracın içindeki monitöre geri kamerası gelmesi sağlanır ve geri manevralar dahada kolaylaşır.

 

Kamyonlarda kullanılacak olan tüm malzemelerin adr yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir. Kamyon kamera sistemlerinde kullanılacak olan kayıt cihazının kesinlikle mobil dvr veya mobil nvr olması gerekmektedir.

 

 

Kamyon kamera sistemleri ile kayıtlar aracın çalışma saatleri ile doğru orantılı olarak yaklaşık 3 ay kadar kayıt altına alınmaktadır. Mobil dvr kamyon kamera sistemi ile araçların konum bilgisi, hız bilgisi sürekli görüntülenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

 

 

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim