Forklift Kamera Sistemi
Ekim 2, 2019
by

Forklift Kamera Sistemi

Forklift kamera sistemi kesinlikle maliyetinin üstünde katkı sağlayan günümüz teknolojik ürünleri ile verimli ve sorunsuz operasyonlar yürütmeyi etkiliyen önemli bir güvenik tedbiridir. Forklift kamera sistemi içerisinde kullanılan ürünler dayanaklı gövde yapısına, geniş görüş açısına ve üst düzey görüntü kalitesine sahip ürünlerden tercih edilmelidir. En başarılı operatörlerin bile insan olduğu ve kullandıkları forkliftler ile belirli bir yükseklikteki ürünü alması veya bırakması gerektiği unutulmamalıdır.

Kullanım amaçlarına göre ebatları değişen elektrikli veya sıvı yakıtlı olabilen forkliftler kamera sistemi ile desteklenerek operatörlere ciddi destek hizmeti verebilen depolama alanlarında ve sevkiyat süreçlerinde olası kaza risklerini azaltan sistemlerdir.

Forklift kamera sistemlerinin uzun süreler kayıt edebilen modelleri ile operasyon süreçleri kayıt altına alınabilir her hangi bir güvenlik veya operasyonel aksaklık durumunda bu kayıtlardan yararlanılarak çözüm oluşturulabilir.

 

 

Hayat Elektronik ailesi olarak araç kamera ve forklift kamera sistemleri üzerine nitelikli personeli, kaliteli ürün çeşitliliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile her daim hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. 

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim