3 Nokta Emniyet Kemeri

Okul taşıtlarında çıkarılan yeni yönetmeliğe göre araçlarda 3 nokta emniyet kemeri bulundurma zorunluluğu başlamıştır. Araçların bir çoğu önceden dizayn edildiği için koltuklara sonradan takılacak olan 3 nokta emniyet kemeri dikkatli ürün seçilmeli ve pratik montajlanabilmelidir. Okul taşıtı üç nokta emniyet kemeri montajlanırken kemerler üzerine çocukların boynunu kesmemesi için yumuşak malzemeden hareketli pet takılmalıdır. Üç nokta emniyet kemerleri mercedes-benz sprinter 3 nokta emniyet kemeri, ford transit 3 nokta emniyet kemeri, fiat ducato 3 nokta emniyet kemeri, volkswagen crafter 3 nokta emniyet kemeri, renault master 3 nokta emniyet kemeri, peugeot master 3 nokta emniyet kemeri, firmamız bünyesinde bulunmaktadır. 

Oops...
Slider with alias slider1 not found.
[tt_vc_title_shortcode up_title=”Neler Yapıyoruz”]Hizmetlerimiz…[/tt_vc_title_shortcode]

Bebek ve bakıcı kamera izleme sistemleri ile çocuklarını veya bakıma ihtiyaç duyan yakınlarımızı bakıcılara emanet etmek zorunda kalan ailelerin imdadına yetişerek kuracağımız profesyonel kamera sistemi ile her daim evlerini seyretmelerini ve kayıt altına almalarını sağlıyoruz. 

[tt_vc_add_content_shortcode posts_per_page=”6″ post_type=”tt_portfolio” tt_template=”service_list”]

Bebek Bakıcı Kamera Sistemleri Uzman Kuruluş Arayın Birlikte Tasarlayalım 0312 269 1 269 & 0 546 269 1 269

[tt_vc_accordion_shortcode][tt_vc_accordion_item_shortcode title=”Tecrübeliyiz!”]1999 Yılından Günümüze elektronik sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık 2010 yılından günümüze ise bebek ve bakıcı kamera sistemleri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli genelinde 3200’ü aşkın ev içi bebek bakıcı kamera sistemi kurulumu tamamlanmıştır.[/tt_vc_accordion_item_shortcode][tt_vc_accordion_item_shortcode title=”Teknik Servis”]Taşarön mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde ev montajları yapmış çalışma arkadaşlarımızdır.[/tt_vc_accordion_item_shortcode][tt_vc_accordion_item_shortcode title=”Yerinde Garanti”]Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik problemlerinden dolayı kayıt cihazı ve kamera adaptör’lerinde oluşabilecek arızalardan adaptör ücreti talep edilmektedir.[/tt_vc_accordion_item_shortcode][tt_vc_accordion_item_shortcode title=”Teknolojik Gelişmeler”]Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.[/tt_vc_accordion_item_shortcode][tt_vc_accordion_item_shortcode title=”Fiyat Politikası”]Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.[/tt_vc_accordion_item_shortcode][/tt_vc_accordion_shortcode]

Bebek Bakıcı Kamera Sistemi Paketleri

Ev bebek bakıcı kamera sistemleri ile alakalı tüm ihtiyaçlarınıza uygun istekler doğrultusunda kaliteli profesyonel bütçe dostu çözümler sunmaktayız. Seçtiğiniz her kamera sistemi paketi firmamız tarafından test edilmiş onaylanmış üst düzey ürünlerden oluşmaktadır.

Firma prensipleri doğrultusunda belli kalite standartlarına uygun olmayan sıkıntılı ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmamaktayız.  Teknolojinin son noktası olarak bilinen ip bebek bakıcı kamera sistemleri, Ahd Bebek kameraları, wifi bakıcı kameraları, HDCVI ev kamera sistemi gibi tüm ürünleri firmamızdan tedarik edebilir. Kaliteli, profesyonel ve kesintisiz hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Ahd Kamera Sistemi Eko Paket

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 2TB 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd ahd kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu ,yerinde kurulum destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

Ahd Kamera Sistemi Pro Paket

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 2tb 7/24 harddisk ,4 adet 2mp full hd ahd kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde  kurulum destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

iP Kamera Sistemi Eko Paket

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 1 tb 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd ip kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde kurulum destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

iP Kamera Sistemi PRO Paket

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli  kayıt cihazı, 2tb 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd ip kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde kurulum destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

5 Kameralı Kamera Sistemi

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 2tb 7/24 harddisk ,4 adet 2mp full hd ahd kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde  kurulum destek hizmeti.

6 Kameralı AHD Kamera Sistemi

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 1 tb 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd ip kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde kurulum destek hizmeti.

7 Kameralı AHD Kamera Sistemi

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses girişli kayıt cihazı, 500gb 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd ahd kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu ,yerinde kurulum destek hizmeti.

Bebek Bakıcı Kamera Sistemleri Uzman Kuruluş Arayın Birlikte Tasarlayalım 0312 269 1 269 & 0 546 269 1 269

HDCVI Kamera Sistemi Paketİ

Paket İçeriği : 4 kanal görüntü 4 kanal ses  kayıt cihazı,2tb 7/24 harddisk, 4 adet 2mp full hd HDCVI kamera, 4 adet yüksek empedanslı mikrofon, 12v 10A swicht mode adaptör, 100mt 4+1 cctv kamera kablosu, yerinde kurulum destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

Wİ-Fİ Kamera Sistemi Paketi

Paket İçeriği : 1 adet 2mp full hd wi-fi kamera karşılıklı ses desteği gece görüş ve geniş açılı lens ile mükemmel görüntü kalitesi vermektedir. Evinizdeki internet ağına dahil olarak uzaktan seyretme ve dinlene olanağı sağlamaktadır. ilk kurulum ile birlikte 2 yıl yerinde destek hizmeti ile birlikte sizleri bekliyor.

Kablosuz Ev Alarm Sistemi

Paket İçeriği : Kablosuz ev alarm sistemi paneli, kablosuz harici ışıklı hırsız alarm sistemi sireni, Kablosuz kapı pencere dedektörü, kablosuz ev alarm sistemi haraket sensörü, kumanda ünitesi ve Cep telefonu uygulaması, tamamen kablosuz kurulum özelliği büyük kolaylık sağlamaktadır.

Whatsapp Chat
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim